Rötar Yapan veya İptal Olan SAS Uçuşu

AnasayfaSAS

SAS (İskandinav Havayolları) eşit olarak Danimarka, Norveç ve İsveç'e aittir. 1900'lü yılların başından itibaren tarihe sahip olan havayolu şirketi, yılda yaklaşık 30 milyon yolcuyu dünya çapında 119 varış noktasına taşımaktadır. Havayolu aynı zamanda Danimarka'nın en çok tercih edilen havayolu şirketlerinden biridir.

Seyahatiniz SAS aracılığıyla satın alınmışsa, uçuşunuz iptal edildiğinde, geciktiğinde veya uçağa alınmadığınız takdirde tazminat alma şansınız oldukça yüksektir.

SAS Uçuşunuz Ertelendi veya İptal mi Edildi?

SAS, Danimarka'nın en çok kullanılan havayolu şirketlerinden biridir ve aynı zamanda şirketin Danimarka'dan olan uçuşlarında kesinti oranı yüksektir.

SAS aracılığıyla bir seyahat rezervasyonu yapmışsanız, uçuşunuz iptal edildiğinde, en az 3 saat geciktiğinde veya uçuşa alınmadığınızda tazminat alma şansınız oldukça yüksektir.

AB'nin 261/2004 sayılı kanununa göre uçuşunuz iptal edilirse, en az 3 saat gecikirse veya uçağa alınmadınızsa tazminat talebinde bulunabilirsiniz.

Bu tazminat hakkı, AB'nin 261/2004 sayılı kanunu ile sağlanmaktadır. Kanun AB devletleri (İsviçre, Norveç, İzlanda dahil olmak üzere) ve bu ülkelere ait havayolu şirketleri ile yapılan yolculuklar için geçerlidir. SAS da bu kategoriye ait olduğu için maddi tazminat alma hakkına sahip olabilirsiniz.

Geciken veya İptal Olan Uçağınız İçin Tazminat Alın

Tecrübemiz SAS'ın geciken ve iptal edilen uçuşlar için tazminat ödemede iyi olduğunu gösteriyor. Çoğu zaman, Flycancel ile uygulanan SAS işlemlerini sonuçlandırmak için sadece bir ay yeterlidir. Diğer havayollarıyla karşılaştırdığımızda, mesela Primera Air veya Onur Air havayolu şirketlerin işlemleri neredeyse bir yıla sonuçlandırılır.

Genelde SAS uçuşlarında yaşanan gecikmeler veya iptaller için bir işlem başlatmak kolaydır. Sadece biletinizin kopyasına sahip olduğunuzdan emin olmanız gerekir. Biletinizin kopyasını saklamadıysanız, seyahat acentanıza veya SAS'a başvurup onu isteyebilirsiniz.

SAS ile 3 sene öncesine kadar yapılan yolculuklar için tazminat talep edebileceğinizi lütfen unutmayın.

Geciken veya İptal Olan SAS Uçuşunuz için Başvuru Yapın!

SAS’a karşı işleme başlamak oldukça kolaydır. Sadece www.flycancel.com adresine tıklamanız gerekiyor. Burada ön sayfadaki formu doldurup biletinizin kopyasını bize gönderebilirsiniz.

İlk önce ekibimiz dosyanızı araştırır ve tazminat hakkınızı değerlendirir. Ardından şirketimiz sizinle irtibata geçip genel olarak dosyanın durumu konusunda sizi detaylı şekilde bilgilendirir.

AB'nin 261/2004 sayılı kanununa esasen talep edilecek tutar yerli veya uluslararası uçuş olup olmadığına, başlangıç ve varış noktaları arasındaki mesafeye bağlıdır

Tazminat Başvurusu